سلسله وبینارهای تخصصی چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار برگزار می‌شود
1400-08-03
سلسله وبینارهای تخصصی چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار برگزار می‌شود

به گزارش کمیته مستندسازی و روابط عمومی چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار؛ سلسله وبینارهای تخصصی چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار در قالب ۲۱ موضوع  در روزهای چهارشنبه از ۲۸ مهرماه تا ۱۷ آذرماه  برگزار می‌شود.

این وبینارها به صورت برخط در سامانه vroom.ut.ac.ir/cul2 صورت می گیرد.

گفتنی است؛ جلسه اول از سلسله وبینارهای تخصصی چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار با سخنرانی دکتر سعید رضایی شریف آبادی عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا(س) و دکتر فریبا عدلی عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا(س) موضوع «سیر تحول علم اخلاق در دانشگاه‌های ایران و جهان» و «عملیاتی کردن نظام‌نامه اخلاق آموزش در دانشگاه» در روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه برگزار شد.

شایان ذکر است؛علاقه‌مندان برای شرکت در چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار تا 15 آبان 1400 فرصت دارند نسبت به ثبت­نام و ارسال مقاله در این همایش شرکت کنند. اطلاعات بیشتر در سامانه ethics.ut.ac.ir درج شده است.

دانشگاه تهران در جایگاه نماد آموزش عالی ایران در برنامه سوم خود، ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی را یکی از اهداف سه‌گانه خویش قرار داده، و اقدامات گوناگونی را در این باره تاکنون انجام داده است. برای تحقق این هدف، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار را در 22 آذر ماه 1400 برگزار می‌کند.